Par mums

Esiet sveicināti Recipe Plus Dental Depo, vadošajā medikamentu, zobārstniecības materiālu un iekārtu vairumtirdzniecības uzņēmumā Latvijā!

A/S “Recipe Plus” dibināta 1995.gadā, ir strauji augošs uzņēmums, kas nepārtraukti attīstās un meklē jaunas darbības sfēras. A/S “Recipe Plus” gadu gaitā ir kļuvusi par lielāko zāļu lieltirgotavu Latvijā. Meklējot jaunus izaicinājums, 2013.gadā Recipe Plus pievieno sev vienu no vadošajiem un atpazīstamākajiem stomatoloģijas preču tirdzniecības profila uzņēmumiem SIA “Stomaks”. Apvienojot lieliskas loģistikas spējas ar plašu medikamentu un stomatoloģijas materiālu sortimentu uzņēmums ir spējīgs gan aprīkot stomatoloģijas kabinetu, gan nodrošināt mūsu klientu vēlmes.

Kopš 2016.gada Recipe Plus atrodas holdinga “Repharm” sastāvā, kas ir Latvijā lielākais ar veselības aprūpi saistītais uzņēmumu tīkls.

Tehniskais dienests

Recipe Dental tehniskais dienests piedāvā visa veida zobārstniecības iekārtu apkopi un servisu.

Darbinieki

Mūsu darbinieki ir mūsu panākumu atslēga. Recipe Plus Dental depo kolektīvā strādā nozares profesionāļi ar ilggadēju pieredzi un uz sadarbību vērstu attieksmi. Jebkuru klienta vēlmi vai problēmu mūsu komanda atrisinās iespējami īsā laikā un palīdzēs jūsu prakses ikdienas darbam.